Ośrodek Zielony Dół mieści w sobie 3 sale konferencyjne i 11 pokoi, które można było zwiedzić podczas otwarcia – pokoje są przestronne, mają łazienkę, balkon z widokiem na ogród. Centrum położone jest w przepięknej, zielonej Woli Justowskiej, na działce z ogrodem o powierzchni 2 ha. Jest to miejsce, gdzie w idealnych warunkach osoby dotknięte problemem nowotworowym będą mogły uzyskać wsparcie, wypocząć oraz czerpać siłę z obcowania z naturą.

Oferta ośrodka jest bardzo szeroka – będą w nim organizowane szkolenia, spotkania informacyjne, warsztaty edukacyjne umożliwiające poznanie metod i technik przydatnych w psychoonkologii i profilaktyce onkologicznej: warsztaty wg terapii simontonowskiej, warsztaty umiejętności psychologicznych, choreoterapii, muzykoterapii, zdrowego gotowania.

Będzie można skorzystać z porad pracownika ZUS, pracownika socjalnego, psychologia, onkologa, także dietetyka i terapeuty terapii komplementarnych.

Na otwarciu swoją obecnością zaszczycił Jerzy Stuhr, który przyznał, że od jakiegoś jest stałym uczestnikiem konferencji onkologicznych.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej Stowarzyszenia: http://unicorn.org.pl/

zdjęcie 3

zdjęcie 1

zdjęcie 2