Jak długo przebiega proces zmiany?

Zależy od tego jak długo utrzymywałeś złe nawyki. Jeśli budowałeś mur przez np. 30 lat, wówczas możemy go rozebrać cegła po cegle, ale zajmie to trochę czasu i może to wymagać żelaznej konsekwencji. Nie oznacza to jednak, że nie możesz znacząco poprawić swojego stanu zdrowia i jakości życia, ale że konieczne jest stawianie realnych i osiągalnych celów. 

Jak szybko zobaczę efekty zmian i naszej współpracy?

Niestety nie mogę zaoferować 4-tygodniowego planu żywieniowego wypełnionego shake’ami proteinowymi czy suplementami, które w magiczny sposób odbudują Twoje zdrowie.

Dla niektórych zmiana może być szybka i gwałtowna. Jednak wraz z coraz większą złożonością problemu zazwyczaj bardziej realistyczny jest taki przebieg wydarzeń:

  • 6-12 tygodni – procesy w Twoim ciele zaczynają zmieniać kurs, zaczynasz zauważać pozytywne zmiany zazwyczaj poparte wynikami badań laboratoryjnych
  • 6 miesięcy – 50 % efektywności terapii
  • 12 miesięcy – osiągasz swój cel
  • 2 lata – czas ten służy utrwaleniu pozytywnych zmian i utrzymaniu dotychczasowych efektów

Te ramy czasowe są bardzo ogólne. Niektórzy uzyskują pożądany efekt szybciej, ale niektórzy osiągają go wolniej.

Nie wiem czego się spodziewać aż do momentu podjęcia współpracy – wówczas przekonamy się jak Twoje ciało reaguje na zmiany.

Czy w ogóle jest sens się zgłaszać jeśli to takie trudne?

Zmiany są trudne, zmiany stylu życia są bardzo trudne, szczególnie jeśli utrwalałeś/aś je latami. 

Nie wiem czego się spodziewać aż do momentu podjęcia współpracy – wówczas przekonamy się jak Twoje ciało reaguje na zmiany. Jednak jeśli jesteś gotowy i chcesz podjąć wyzwanie, wtedy są szanse, że efekt i zmiana przyjdą szybciej. 

Będę Cie w tym procesie wspierać, jednak dużo zależy od Twojej determinacji, konsekwencji i zaangażowania.

 

Przed pierwszą wizytą

Chciałabym aby czas, który spędzisz w gabinecie był maksymalnie wykorzystany dla Twojego zdrowia, dlatego konieczne jest, abyś odpowiednio przygotował/a się do wizyty.

Bardzo pomocny będzie dziennik żywieniowy oraz badania laboratoryjne, które masz. Jeśli zajdzie taka potrzeba poproszę Cię o wykonanie dodatkowego panelu badań, które pomogą lepiej ocenić Twój stan zdrowia

Aby proces terapeutyczny odniósł efekty konieczne jest rozpoznanie problemu – kwestionariusz bardzo w tym pomoże. Koniecznie uzupełnij kwestionariusz żywieniowy i z 7-dniowym wyprzedzeniem wyślij go na adres najnaturalniej@gmail.com, tak abym mogła na spokojnie przyjrzeć się zgłaszanym problemom.

Cennik

Pierwsza wizyta trwa ok. 1,5 h i kosztuje 200 zł.

Polega na szczegółowym omówieniu problemu i pomiarach antropometrycznych, ustaleniu celów terapii, nawiązaniu relacji terapeutycznej, która przyniesie korzyści w dłuższym terminie.

Kolejne wizyty kosztują 100 zł.

Będziemy wspólnie się zastanawiać, analizować i korygować to co Ci nie służy i utrudnia osiągnięcie celu. 

Badania laboratoryjne

Morfologia

Badanie moczu

TSH

Glukoza na czczo

Panel lipidowy